Müük

Loomad

Pakume müügiks nii sugujäärasid kui uttesid. Kuna meie kari ei ole veel „valmis“, siis müügiks pakume hetkel 50-75% veresusega lleyn uttesid ja jäärasid. Meie kari on jõudluskontrollis, teada on kõikide meil sündinud loomade põlvnemine ning Maedi-Visna kontrollitud (staatus M2).  Saame alati kontrollida kas ostetav loom on suguluses valitud jäära või vastupidi olemasolevate uttedega. Saame soovi korral ka ise pakkuda sobiva komplekti uttesid+mittesuguluses oleva jäära.

Muud

Lisaks aretusloomadele on meil pidevalt saada komposteeritud lambasõnnikut ning hooajaliselt tekib meil suures koguses pesemata lambavilla. Alati hoiame varuks väikese koguse pargitud lambanahku. Lapsele külje alla, kelgu peale, radikuliiti soojendama või silmailuks. Küsi saadavust!

Teenused

Vastavalt võimalusele saab meilt abi rohumaade niitmisel, heina pressimisel ja silo kiletamisel. Samuti on olemas võimalused mullaharimiseks.
Rentida saab ka sõiduauto haagist. Kast mõõtudega 4×1,8 meetrit, kandevõime 2 tonni, kallutav kast koos vintsi ja vajadusel kõrge tendiga.